ARP DANIŞMANLIK

Türkiye’deki istihdama katkı sağlayabilmeleri ve ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücü taleplerini karşılayabilmeleri için kurumsal firmalara profesyonel danışmanlık hizmetleri veren ARP Danışmanlık  web sitesi www.arpdanismanlik.com ve kurumsal kimlik tasarımı tamamlanmıştır. Site içi ve Site dışı SEO çalışmaları devam etmekte olup, Google AdWords danışmanlık hizmeti verilmektedir.

ÖZCE DANIŞMANLIK

Kurumsal firmalara Denetim ve Danışmanlık hizmetleri konusunda danışmanlık sağlayan İstanbul firması Özce Danışmanlık firması için kurumsal kimlik, web sitesi, broşür tasarımları tamamlanmıştır.

SILA GRUP

Yurt içi ve yurt dışı Anahtar Teslim Hastane Kampüs Projeleri, Klinik Hizmetler, Manyetik Görüntüleme ve Fizik Tedavi sektörlerinde faaliyet gösteren Sıla Grup  firmasının web sitesi tamamlanmıştır.

Tüm ekran çözünürlüklerine uygun Responsive hazırlanan web sitesini inceleyebilirsiniz. www.silagrp.com

ENROY AVIE

Enroy İnşaat bünyesinde; Ovacık Mahallesinde konumlandırılan Enroy Avie Rezidans konutlarının micro web sitesi hazırlandı. Detaylar için web sitesini ziyaret ediniz.

www.enroyavie.com

OtoEkonomik.com

Alanında uzman ekibi ile özellikle uzun dönem araç kiralama hizmeti konusundan profesyonel hizmet sağlayan otoekonomik.com  web sitesi hazırlandı. Online Rezervasyon  ve Araç Seçme Modülü  olan web sitesi için Google AdWords  hizmeti verilmektedir.

DEAFLYMPICS SAMSUN

Türkiye’nin bu zamana kadar gerçekleştirmiş olduğu en büyük Olimpiyat organizasyonu olan Samsun 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları web sitesi arayüz tasarımı hazırlandı.

ORBİS TRAVEL

Daha önce Kurumsal Kimlik çalışması yaptığımız Orbis Travel firması için proje bazlı micro web sitesi tasarladık.

ANCARWASH

ANCARWASH Kurumsal oto yıkama web sitesi yeniden tasarlandı ve SEO (Arama motoru Optimizasyonu) çalışmaları başarılı bir şekilde devam ediyor.

İCRAX.COM

Avukatlara ve Hukuk Bürolarına yönelik; İcra iş süreçlerini, çağrı merkezi yönetimini ve muhasebe işlemlerinizi aynı yazılımdan takip edebilecek şekilde tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde tasarlanan icrax.com web sitesi revize edildi.